Адвокат по договорам 2018-07-13T15:02:21+00:00

АДВОКАТ ПО ДОГОВОРАМ


Як показує наш досвід, причиною виникнення судових спорів є дефекти договору, коли сторони не чітко вказали умови договору, не правильно виписали права та обов’язки сторін договору, не передбачили умови про гарантійні зобов’язання чи відповідальність за неналежно виконану роботу тощо.

З метою запобігання виникненню договірних спорів, адвокати Бюро розробляють якісні договори, починаючи від договорів поставки, найму до зовнішньоекономічних контрактів, інвестиційних договорів, договорів франчайзингу, консигнації, а також ведуть справи про укладення, продовження та поновлення договорів оренди комунального майна. При цьому, при розробленні договору враховується відповідна судова практика. Адвокати Бюро здійснюють експертизу договорів, наданих контрагентами, аби захистити інтереси свого довірителя і виключити можливі подальші судові спори.

Під час супроводження купівлі-продажу нерухомого майна Бюро виконає перевірку контрагента договору та самого об’єкту нерухомості, перевірить умови договору, забезпечить присутність адвоката під час переговорів і нотаріального посвідчення договору, надасть необхідні юридичні роз’яснення клієнту.

Надаючи правову допомогу у сфері судового представництва, Бюро має великий досвід ведення судових справ про визнання договорів недійсним або дійсним, розірвання, зміни, укладення договорів, забезпечення їх виконання.