Про компанію 2020-04-04T10:46:20+00:00

ПРО КОМПАНІЮ

Адвокатське бюро «Адвокат Бордаченко та партнери» засноване у 2018 році адвокатом Бордаченком Олександром Володимировичем. Загальний досвід роботи адвоката у галузі права становить понад 15 років, шість з яких адвокатом. Адвокат здобув освіту магістра права у КНУ ім. Тараса Шевченка, після чого працював у кращих юридичних фірмах в Україні, а потім як співзасновник власних юридичних компаній. Тепер прийшов час створити спеціалізовану фахову адвокатську компанію та очолити її.

Місія Бюро: надавати якісну правову допомогу з договірного врегулювання відносин сторін або ефективного судового захисту порушених прав і законних інтересів особи та формування справедливої судової практики в Україні.

Бюро спеціалізується на представництві інтересів фізичних та юридичних осіб в судах незалежно від інстанції та спеціалізації суду. Правосуддя повинне бути справедливим, інакше воно не виконує свою функцію. Через це у місію нашої компанії, діяльність якої пов’язана із судовим представництвом, входить формування справедливої судової практики. Ми докладаємо максимум зусиль аби якісно вирішити справу нашого клієнта, наскільки маленькою вона б не здавалась. Скрупульозний підхід до проблеми дає можливість розробити оптимальну стратегію захисту прав та інтересів клієнта у законний спосіб, бо в іншому випадку це не сумісне із справедливим правосуддям та суперечить місії компанії. «Право – це мистецтво добра і справедливості», – так влучно і правильно звучить латинська сентенція.

Крім судового захисту, компанія розробляє договори, які враховують практику вирішення спорів судами, що дозволяє запобігти виникненню спору ще на стадії укладення договору. Справедливі умови договору зазвичай виконуються його сторонами добросовісно, тому наше Бюро намагається врегулювати інтереси сторін в угоді саме таким чином. Якщо ж інтереси нашого клієнта порушені внаслідок невиконання договору, Бюро готове відстоювати їх в претензійному або судовому порядку.

Відчуйте і Ви переваги якісного юридичного обслуговування, – довірте Вашу справу кращим адвокатам Києва.