Правова допомога у справах про адміністративні правопорушення 2018-07-13T15:27:31+00:00

ПРАВОВА ДОМОГА У СПРАВАХ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ


Більшість людей у своєму житті були учасниками справ про адміністративні правопорушення. Часто люди самостійно ходять до суду аби захистити свої інтереси у таких справах, оскільки зазвичай ці справи не передбачають великої відповідальності і люди вважають, що звертатись до адвоката не рентабельно з економічної точки зору, адже штрафи мізерні, а правова допомога адвоката коштує дорого. Тому такі справи як правило закінчуються притягненням особи до відповідальності, навіть коли особа не вчиняла правопорушення або коли існують підстави закрити провадження відносно особи з процесуальних мотивів. І навпаки, якщо у справу вступає адвокат, то судовий розгляд як правило завершується для клієнта позитивно і особа не несе ніякої відповідальності.

Наше Бюро приділяє багато уваги захисту фізичної особи при розгляді справ про адміністративне правопорушення, незалежно від санкції статті. Крім того, рішення у такій справі можна потім використати як преюдиційний доказ під час розгляду іншої справи. Наприклад, робиться акцент довести відсутність вини особи, яка притягується до відповідальності за вчинення ДТП, аби потім звільнити особу від несправедливого відшкодування витрат на ремонт іншого авто за цивільним позовом іншого учасника ДТП.

Важливим також є забезпечення дотримання прав потерпілої особи від адміністративного правопорушення. Потерпілий має комплекс процесуальних прав і може їх успішно реалізувати з допомогою адвоката у такій справі, а без адвоката участь потерпілого у справі є формальною. Судове рішення у справі про адміністративне правопорушення можна покласти в основу майнових вимог до винуватця завданої шкоди або доказування інших юридичних фактів.

Наше Бюро допоможе Вам не бути безпідставно притягнутим до відповідальності та уникнути більших проблем у майбутньому, а також всебічно допоможе захистити свої права як потерпілої особи.