Судове представництво 2018-07-19T18:21:58+00:00

СУДОВЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО


Починаючи з 2019 року представництво в судах будуть здійснювати лише адвокати, за певними виключеннями. Це зроблено у зв’язку з необхідністю кваліфікованого захисту прав та законних інтересів учасників справи, а також введенням суворих правил у процесуальні кодекси, які може дотриматись фахівець у цій сфері. Тому представництво в суді адвокатом це вимога закону та необхідність для ефективного захисту прав у суді.

Ведення судової справи краще доручити фахівцям. Адже повторне звернення до суду з тим самим позовом з тих самих підстав не допускається, а рішення суду є обов’язковим до виконання на всій території України і може бути виконане примусово. Адвокат також завжди пам’ятає про змагальність розгляду справи в суді, коли сторони повинні довести свої вимоги та заперечення належними і допустимими доказами, яких повинно бути достатньо, щоб переконати суд винести рішення по справі на свою користь.

Наше Адвокатське бюро спеціалізується на судовому представництві. Адвокати нашого бюро мають достатній досвід представництва юридичних та фізичних осіб в судах усіх інстанцій (перша, апеляційна та касаційна інстанції) по цивільним, господарським, адміністративним, кримінальним, конституційним справам, справам про адміністративні правопорушення. Також адвокати захищають клієнтів у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України і третейських судах. Наші фахівці мають повноваження представляти інтереси Клієнтів у всіх регіонах України, а судове представництво у режимі відео конференції зменшує фактичні витрати Клієнта на відрядження. Бюро може допомогти підготувати та подати конституційну скаргу до Конституційного Суду на несправедливе рішення суду, у якій адвокати обґрунтують невідповідність Конституції України застосованого судами Закону.

Для судового представництва адвокат розробляє процесуальну стратегію захисту порушених прав, ретельно готує докази та перевіряє правову позицію на відповідність судовій практиці. Тому вже не стадії підготовки справи до судового процесу адвокат бачить перспективи розгляду справи в суді.

Важливим є те, що після вдалого закінчення судового розгляду справи для клієнта, усі його витрати на правову допомогу закон дозволяє покласти на другу сторону. Розмір понесених витрат на адвоката для їх відшкодування за рахунок іншої сторони процесуальним законом не обмежений, хоча і може бути зменшений судом за певних умов.

Ми надаємо правову допомогу також іноземним громадянам та іноземним компаніям, якщо необхідно захистити їх права та законні інтереси в Україні. Судове представництво для них буде необхідним, наприклад, при отриманні дозволу на примусове виконання в Україні рішення іноземного суду.

Більш детально про справи, які ведуть адвокати Бюро, можна ознайомитись на нашому сайті у розділі Послуги, а деякі наші успішні проекти висвітлені у розділі Новини.