Вартість послуг 2020-04-04T12:24:33+00:00

УМОВИ ОПЛАТИ

Адвокатське бюро пропонує гнучкі види оплати правової допомоги, серед яких є погодинна оплата послуг, фіксований гонорар, преміальний гонорар (оплата правої допомоги після успішного вирішення справи), оплата послуг на умовах абонентського обслуговування і поєднання декількох вказаних видів оплат.

Після внесення змін до процесуальних кодексів граничний розмір компенсації витрат сторони на правову допомогу не встановлений. Це означає, що існують підстави стягнути із другої сторони всі суми коштів, які були сплачені адвокату на ведення Вашої справи. Відмітимо, що всі платежі Клієнти здійснюють на поточний рахунок Бюро і підтвердити витрати на правову допомогу, коли є підписаний договір та квитанції про оплату правової допомоги, не становить жодних труднощів. Звичайно, що відшкодування таких витрат стосується лише судового представництва і лише тоді, коли суд стане на сторону адвоката і його Клієнта.

Погодинна оплата юридичних послуг. Найпоширенішим видом оплати роботи адвоката є погодинна оплата, якою можливо виміряти кількість наданої послуги Клієнту. У нашому Бюро Клієнт оплачує тільки фактично виконану юридичну роботу, виходячи з кількості витраченого на це часу і тарифної ставки. Базова тарифна ставка залежить від складності проекту і зазвичай становить еквівалент 50 доларів США. Перелік наданих юридичних послуг та кількість робочих годин на їх виконання адвокати включають у звіт, який Бюро надає Клієнту, який точно знає за що він платить кошти.

Наприклад:

  • для підготовки звичайного договору в середньому потрібно 3-4 години;
  • для підготовки клопотання до суду про ознайомлення з матеріалами справи 15 хвилин;
  • про витребування доказів 2-3 години;
  • після вивчення документів та розроблення правової позиції по справі підготовка позовної заяви або відзиву або пояснень у не складній справі в середньому займає 4-5 годин, без врахування часу на оформлення додатків;
  • судове представництво тарифікується не менше 1 години та оплачується також час очікування у судовій установі.

Фіксований гонорар. Іноді доцільно зафіксувати суму гонорару за конкретне завдання Клієнта відразу у фіксованій сумі, тоді гонорар визначається виходячи із складності проекту і його тривалості, необхідності відряджень, тощо.

Преміальний гонорар. При такому виді оплати послуг Клієнт сплачує винагороду Бюро у разі позитивного закінчення проекту. Розмір гонорару погоджується на початку роботи за проектом як відсоток від вартості проекту або ж як фіксована сума.

Оплата послуг на умовах абонентського обслуговування. При такому виді оплати послуг, Клієнт щомісячно сплачує Бюро фіксовану суму коштів за ведення його справ. Розмір платежу залежить від кількості годин, які Ви обираєте, виходячи з очікуваної кількості юридичної роботи. Це дозволяє Клієнту планувати свої витрати, а Бюро – завантаження співробітників. Чим більшу кількість годин Ви замовляєте у абонентському обслуговуванні, тим менше Ви платите.

Базові пакети абонентського обслуговування:

Кількість годин Сума платежу за місяць, гривневий еквівалент Вигода
5 250 дол.
11 500 дол. 10 годин + 1 година безкоштовно
22 1000 дол. 20 годин + 2 години бонус
33 1500 дол. 30 години + 3 годин бонус
44 2000 дол. 40 годин + 4 години бонус
55 2500 дол. 50 годин + 5 годин бонус

Якісні послуги, як і якісна річ, не можуть коштувати дешево. Тому ми пропонуємо Вам якісні послуги за розумну ціну.