Правова допомога по сімейним справам 2018-07-19T18:24:27+00:00

ПРАВОВА ДОПОМОГА ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ


Адвокати Бюро надають правову допомогу при розлученні, розподілі майна, стягненні аліментів, визначенні місця проживання дитини, оспорюванні батьківства, усиновленні, позбавленні батьківських прав та в інших сімейних спорах, які вирішуються в судовому порядку, в тому числі за участю іноземних громадян. Ви також можете отримати правову допомогу в нашому Бюро, якщо Вам необхідно отримати дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочинів за участю неповнолітніх.

Сімейний кодекс однаково регулює сімейні відносини, які зареєстровані в органах РАЦС, і так звані цивільні шлюби, коли чоловік і жінка живуть як подружжя, але не оформили шлюб у органах РАЦС. Разом з тим, доказування юридичних фактів у разі виникнення спорів під час проживання у цивільному шлюбі значно складніше, адже спочатку необхідно довести суду проживання у такому шлюбі, а потім ті обставини, які стосуються безпосередньо спору.

Сімейні спори є складні для його учасників ще й з моральної точки зору, тому для ефективного врегулювання таких справ доцільно звертатись до адвокатів Бюро, які не є учасниками особистого конфлікту, що сприяє вирішенню юридичного спору.

Бюро може допомогти врегулювати сімейні відносини у шлюбному договорі. У такому договорі майбутнє або діюче подружжя може по своєму виписати свої майнові відносини, домовитись з майнових прав та обов’язків як батьків, що може відрізнятись від загальних правил сімейного законодавства. Договір потребує нотаріального посвідчення, що гарантує його сторонам стабільність таких домовленостей, адже зміни до шлюбного договору можуть вноситись лише у нотаріальній формі. Визнати недійсним нотаріальний договір значно складніше ніж договір у простій письмовій формі.

Кваліфікована порада адвоката значно цінніша ніж поради друзів чи родичів, які мають бажання допомогти, але у більшості випадків не враховують положення законодавства. Діяльність нашого Бюро спрямована в першу чергу врегулювати сімейний спір, знайти оптимальне вирішення спірної ситуації у сімейних відносинах у юридичній площині.