Представництво по господарським справам 2018-07-19T18:13:45+00:00

ПРЕДСТАВНИЦТВО ПО ГОСПОДАРСЬКИМ СПРАВАМ


Причини виникнення спорів між суб’єктами господарювання найрізноманітніші, а їх вирішення відбувається у господарських судах. ГПК України встановлено, що представляти інтереси юридичної особи в суді може адвокат, законний представник та керівник або член виконавчого органу юридичної особи відповідно до Статуту чи Закону (само представництво юридичної особи). По малозначним справам представником може бути будь-яка дієздатна особа.

Господарські спори характеризуються активною змагальністю учасників справи та високою компетентністю суддів. Тому представництво інтересів в суді суб’єкта господарювання юрисконсультом за відсутності необхідного досвіду судового представництва може призвести до непоправних наслідків для компанії. Фахівці нашого Адвокатського бюро є адвокатами, які є самостійними суб’єктами господарювання, а тому не лише чудово розуміють формальну сторону спору, але і не формальну, яка іноді є визначальною для успішного захисту прав суб’єкта господарювання.

Договірні спори об’єктивно є найбільшими за кількістю спорів, бо договір є основою господарської діяльності. Бюро розробляє договори не один рік, а тому є експертом у цій сфері і відповідно у договірних спорах, оскільки перевірка умов договору на відповідність судовій практиці є звичайною практикою нашої фірми.

Бюро успішно здійснює захист права власності чи права користування суб’єкта господарювання, у тому числі від рейдерських зазіхань.

Корпоративні спори займають значне місце у структурі господарських справ. Основною формою ведення господарської діяльності є товариства з обмеженою відповідальністю. Після набрання чинності Закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю судова практика корпоративних спорів істотно зміниться через нові механізми, закладені у цій нормі права. Наші адвокати уважно стежать за формуванням цієї практики та приймають участь у її становленні.

Для відшкодування шкоди суб’єкту господарювання необхідно довести повний склад правопорушення зі сторони заподіювача шкоди, що без допомоги адвоката здійснити надто складно. Адже необхідно надати суду докази протиправності дій особи, її вини, довести розмір шкоди та встановити причинно-наслідковий зв’язок між завданою шкодою та протиправною поведінкою.

Банкрутство не завжди є наслідком поганого управління компанією, а може бути частиною стратегії засновника. Адвокати нашого Бюро мають необхідний досвід у справах про банкрутство, а тому зможуть успішно захистити права як кредитора, так і боржника у справі про банкрутство.